Інтернет-магазин «Спецназ» пропонує широкий асортимент спецодягу оптом для створення комфортних та безпечних умов праці. Ми не тільки співпрацюємо з відомими виробниками, а й маємо власний пошивний цех, завдяки чому спецодяг оптом реалізується за найдоступнішими цінами в Україні. 

 

Зв'язатися з нами

 

Які види спецодягу оптом можна купити?

  • Зимовий. Утеплені вироби застосовуються не тільки для зимового сезону, але і для роботи в приміщеннях з температурою +15 градусів і нижче. Наявність спеціального утеплювача захищає від впливу низьких температур, при цьому він не сковує рухи.
  • Весняно-осінній. Демісезонний одяг включає штани або напівкомбінезони, комбінезони, куртки, толстовки і жилетки. Комплект підбирається в залежності від умов і особливостей конкретної роботи, як і фасон кожного з виробів.
  • Літній. Призначений для використання в теплу погоду. Комплект спецодягу включає легку куртку або вітровку, толстовку, жилетку і футболку, полегшені штани з кишенями, а також головні убори, які також можна придбати оптом. Підбираються дихаючі, гіпоалергенні матеріали, які також володіють гігроскопічними властивостями.
  • Стійкий до вологи. Спецодяг просякнутий спеціальними розчинами, які закривають пори до одягу для захисту від проникнення вологи. Застосовується для ряду робіт, пов'язаних з водою, а також для вуличного використання під час опадів.
  • З сигнальними елементами. Комплекти забезпечують безпеку під час пересування по цеху, а також по території підприємства. Куртки зі світловідбивачами обов'язково доповнюють спецодяг для працівників дорожніх і аварійних служб.
  • Вогнестійкий. Комбінезони, куртки, штани з вогнестійкими властивостями застосовуються співробітниками СТО, електриками, механіками, а також зварниками. Тканина не запалюється, має ефект гасіння іскри, при цьому не сковує рухи.
  • Одноразовий. Представлений ​​халатами, які можна використовувати в цехах, під час проведення перевірок, а також для виконання разових робіт.
  • Крім спецодягу, компанія «Спецназ» пропонує оптовий продаж вологостійкого і комфортного спецвзуття, засобів індивідуального захисту, десятки видів рукавичок для виконання різних робіт. Ми є ексклюзивним імпортером чеського бренду Ardon в Україні.

Наші клієнти

Компанія «Спецназ» є провідним постачальником і виробником спецодягу, спецвзуття та ЗІЗ оптом в Україні, пропонуючи найвигідніші умови співпраці. Ми пропонуємо унікальні рішення для великих заводів і фабрик, торговельних і складських підприємств, співробітників лабораторій і цехів. Також ми активно співпрацюємо з дорожніми службами, будівельними компаніями, СТО, майстернями і представниками інших галузей, де уніформа - не просто стильний атрибут, а важливий елемент захисту працівника від впливу зовнішніх факторів.

 

Контакти оптового відділу

Головний офіс - Чернігів, вул. Любецька, 56

Філіал в м. Київ - вул. Новокостянтинівська, 2А

Електронна пошта - info@specnaz.ua