Спецодяг співробітників вашої компанії - це те, на що ваші клієнти звертають увагу в першу чергу. Для багатьох cпецодяг асоціюється з комфортом і простотою, але він також є візитною карткою вашої організації. А пошитий корпоративний спецодяг на замовлення не тільки забезпечить вам захист від різних виробничих факторів, але і буде вигідно виділяти вас серед ваших конкурентів, підкреслюючи свій фірмовий стиль.

Компанія "ІНСАЙТ" пропонує свої послуги з індивідуального пошиття якісного спецодягу у повній відповідності стандартам європейської якості. Швейне виробництво нашої компанії оснащене сучасним обладнанням для першокласного пошиття і вчасного виконання замовлень. Наш штат професійних швачок становить - 80 осіб, які мають великий досвід в пошитті безлічі різних виробів.

Компанія приймає індивідуальні замовлення на пошиття спецодягу в кількості від 100 одиниць. Ви можете підібрати модель, представлену на нашому сайті, або запропонувати свій ескіз. Будь-яка картинка, що сподобалася Вам в Інтернеті, журналі, будь-який начерк на папері дозволить нашому технологу втілити Ваше бачення корпоративного стилю.

У нас є власна ділянка термонанесення, яка дозволяє нам наносити фірмову символіку і логотипи на спецодяг. Нанесення логотипу на спецодяг допомагає підкреслити єдиний стиль і індивідуальність вашої компанії, створюючи при цьому її імідж.

Ми - український виробник корпоративного спецодягу європейської якості.

      Створіть комфортні та безпечні умови роботи для ваших співробітників, замовивши спецодяг у нас!