Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Пн - пт: 9:00–17:00
 

0
Мій кошик

РОБОЧИЙ ОДЯГ

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Що уявляється при вживанні фрази «робочий одяг»? Найчастіше в головах обивателів постає будівельник у касці та комбінезоні. Цей приклад також відноситься до одягу, призначеного для зручності виконання різноманітних трудових завдань, однак робочий одяг не обмежується одягом та амуніцією для будівельників. Різні види спецодягу використовують у величезній кількості галузей.

Про важливість робочого одягу

Щоб безпомилково розуміти, у яких випадках необхідно використовувати спецодяг, а коли можна обійтися без нього, спочатку потрібно визначити, що це таке. Отже, під робочим одягом чи спецодягом розуміється набір речей та амуніції, які забезпечують особистий захист кожного працівника. Основна функція спецодягу – запобігання негативному впливу факторів, що зустрічаються на шляху співробітника.

Спецодяг можуть використовувати представники транспортної, будівельної, харчової, медичної, кур'єрської, торгової та інших галузей діяльності. Комплект захисного одягу в різних випадках складається із штанів, комбінезонів, курток, халатів, а також додаткових засобів. У разі коли трудова діяльність має на увазі високий рівень ризику для здоров'я або навіть життя, спецкостюм просто необхідний, причому його оснащують і додатковими елементами, наприклад, чоботами, рукавичками, лицьовими масками тощо.

Саме з використанням виробів із міцних матеріалів вдасться уникнути занепокоєння про можливу травматизацію, а також сконцентруватися на безпосередньому виконанні робочих завдань.

Для чого потрібний робочий одяг

Для різних сфер діяльності спецодяг теж може бути різним, однак, ключових функцій таки три:

 • забезпечення безпеки життя та здоров'я співробітників;
 • збереження та підвищення результативності виконуваних ними завдань;
 • підвищення репутації компанії.

Ключовою функцією, безперечно, є забезпечення захисту. Роботодавець зі свого боку обов'язково повинен видавати кожному співробітнику безпечний одяг за розміром. Це дозволить позбутися впливу хімічних елементів, уникнути різного роду забруднень на тілі та повсякденному одязі співробітника, а також виключити можливість дрібних травм, наприклад, порізів, опіків тощо.

Щоб реалізувати цю функцію, матеріал костюма просочують спеціальними складами, що забезпечують тканини волого- та жаростійкість. Крім того, сам одяг виконується з особливо міцної матерії. Якщо раніше спецодягом виконувалася саме захисна функція, то зараз спецодяг став більш естетичним, зручним і функціональним.

Збереження та підвищення результативності реалізації трудових завдань може обумовлюватись сумою кількох факторів. І спецодяг, у якому ці дії виконуються, стає одним із найважливіших нюансів. Костюм, який підходитиме за розміром, матиме потрібну функціональність та достатній рівень комфорту, дозволить працівникові займатися своїми завданнями, не турбуючись про негативний вплив на підприємстві.

І, нарешті, репутація компанії, яка є одним із найважливіших елементів успіху підприємства на ринку, не може вийти на належний рівень, якщо у працівників немає спецодягу. Брендований комплект по праву можна вважати ходячою рекламою бренду, оскільки саме так вдається показати партнерам, конкурентам та замовникам, по-перше, що в організації достатньо коштів на забезпечення всіх своїх співробітників єдиним робочим одягом; по-друге, демонструє турботу про кожного працівника індивідуально. До того ж, такий підхід позиціонує компанію як серйозне підприємство, готове інвестувати в імідж своїх працівників.

Варіанти робочого одягу

Існує чимало класифікацій та різновидів робочого та спецодягу для підприємств та виробництв. Найпростіша градація – за статевою приналежністю працівників:

 • жіноча;
 • чоловіча.

Далі речі можуть ділитися за сезонністю на літню та утеплену. Особлива класифікація – за тими чи інших властивостей. Наприклад:

 • термостійкий одяг, що забезпечує захист від високих температур та опіків;
 • вологозахисні речі;
 • вироби захисту від загальних виробничих забруднень;
 • утеплений одяг для захисту від впливу низьких температур;
 • комплекти захисту від електричного удару та іонізуючого випромінювання;
 • хімзахисний одяг, що дозволяє працювати з різними хімікатами.

Крім того, всі вироби можна розділити на їхній вид:

 • куртки;
 • штани;
 • комбінезони;
 • напівкомбінезони;
 • халати;
 • головні убори;
 • жилети;
 • камуфляж та одяг охорони.

Які характеристики властиві одягу для роботи

Вибираючи робочий одяг для себе або своїх підлеглих, необхідно враховувати як індивідуальні фактори оцінки уніформи, так і особливі захисні характеристики одягу. Іноді представники тієї чи іншої професії різних об'єктів використовують різні комплекти уніформи. Це зумовлено особливостями і факторами, які притаманні даному конкретному виробництву, підприємству, будівельному майданчику і т. д. В цілому ж, спецодяг повинен мати наступні характеристики:

 • максимальне виконання індивідуальної захисної функції від шкідливих впливів;
 • довговічність;
 • комфорт;
 • відповідність розміру та погодним умовам;
 • прив'язка до напряму виробництва.

Важливою обставиною при виборі одягу є ціна комплекту. Іноді виробники невиправдано завищують ціни, що може призвести до хорошого результату. Але й надмірно низька вартість теж має насторожити потенційного покупця. Рекомендуємо придивитися до асортименту компанії «СПЕЦНАЗ», яка пропонує великий вибір різноманітної уніформи для будівельних, промислових, медичних та інших сфер діяльності.

Де в Україні купити робочий одяг оптом

Незважаючи на велику кількість пропозицій, покупець може серйозно сумніватися у виборі. Ми пропонуємо заглянути в наш масштабний онлайн-каталог уніформи, де представлений одяг для працівників різних галузей. У нас є комбінезони, комплекти, робочі жилети, спецвзуття та багато іншого. Всі товарні позиції, що цікавлять, у потрібній кількості можна замовити безпосередньо через сайт. Якщо ж з якихось причин такий формат замовлення не здається вам зручним, ви можете зателефонувати нашим менеджерам по телефону, вказаному у верхній частині сторінки.

Інтернет-магазин компанії «СПЕЦНАЗ» гарантує швидке оформлення покупок, якісне виготовлення речей, своєчасну доставку та оформлення документів у суворій відповідності до законодавства. Наші ціни максимально лояльні для споживача, оскільки не передбачають витрат на послуги посередників.

За необхідності всі питання, що цікавлять, ви можете уточнити онлайн або ж по телефону у наших консультантів.

Вгору