Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Пн - пт: 9:00–17:00
 

0
Мій кошик

ЗИМОВИЙ СПЕЦОДЯГ

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Популярні категорії зимового спецодягу

Зимовий спецодяг для керівників   Утеплений спецодяг для нафтовиків   Зимовий одяг для дорожників   Утеплений спецодяг для охорони   Зимовий спецодяг для ІТП   Спецодяг зимовий чоловічий

 

Взимку, одним з найголовніших якостей одягу, має бути утримання тепла і опір низьких температур. Тим більше, одяг повинен зігрівати працівників, що знаходяться на відкритому повітрі або в холодних приміщеннях. Адже від того, яке опір її до морозів, залежить здоров'я людини.

Спецодяг зимовий розрізняється на:

  • Повсякденне носіння;
  • Спеціалізований під певну роботу, пов'язану з підвищеними ризиками;
  • Одяг правоохоронних органів;
  • Уніформа.

Додаткові властивості утепленого спецодягу

У нього, при виробництві, включаються необхідні елементи, такі як світловідбивачі для дорожніх працівників. У комплекти входять елементи захисту, що важливо при виконанні робіт з електрикою, фарбувальними речовинами. При роботі з дрібними речовинами, здатними проникнути в організм людини (легені, порожнину рота, шлунок), використовуються респіратори.

Для кожної конкретної професії, здійснюваної на холоді, існують певні вимоги при виробництві. Утеплений спецодяг підрозділяється на чотири класи з температурною межею:

  • Від мінус 40;
  • Від мінус 25;
  • Від мінус 18;
  • Від мінус 9.

Теплий робочий одяг - запорука плідної роботи

Важливо, щоб спецодяг був зручним. Він не повинен обмежувати рухів, що позитивно впливає на працездатність і зменшує втому. При виробництві використовуються якісні і довговічні матеріали, що зберігають цілісність структури на сильному вітрі і при зниженій температурі.

У спецодяг, крім куртки, штанів і зимового спецвзуття, може входити каска, рукавички, респіратор і захисні окуляри. Все це формується виходячи з особливостей роботи і повинно відповідати нормам безпеки. Одяг повинен захищати працівника до декількох годин, дозволяючи, без почуття холоду, виконувати покладені на нього обов'язки.

При покупці важливо звертати увагу на якість виробу і клас (максимально низька температура, при якій можливо носити дані елементи одягу). При необхідності, на ній повинні бути спеціальні елементи, що впливають на безпеку виконання роботи.

Вгору