Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Пн - пт: 9:00–17:00
 

0
Мій кошик

Спецодяг для охронців

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Незалежно від типу охоронного підприємства та статусу співробітника, для безпечного виконання його обов'язків та дотримання дисципліни уніформа є обов'язковим елементом. Не існує чітких вимог, найголовніше – комфорт та уніфікований зовнішній вигляд із знаками, характерними для конкретної організації. Компанія "Спецназ" пропонує купити спецодяг для охоронця за відмінними цінами, виходячи з вимог підприємства.

Основні вимоги до спецодягу для ЧОП

Наявність робочої форми дозволить виділити охоронця серед інших. Для підвищення ефективності та безпеки роботи є багато вбудованих кишень та накладок для посилення конструкції. Крім того, вона дозволить працювати у різних погодних умовах. Вимоги диктуються відповідно до особливостей професійної діяльності.

  • Статусність. Крім звичного камуфляжного костюма для різних об'єктів та повсякденного носіння, розрізняють також спеціальну строгу форму, призначену для охорони банків, ювелірних магазинів, інших елітних контрольованих об'єктів, а також приватних осіб.
  • Наявність розпізнавальних знаків. На грудях, плечі та спині повинні знаходитися шеврони та нашивки з назвою охоронного підприємства, посади, за потреби – прізвища або кодової комбінації. При цьому на спині нашивка має бути на рівні лопаток, емблема підприємства – на лівому рукаві куртки, емблема посади – на кишені праворуч.
  • Наявність головного убору. Є обов'язковою частиною уніформи охоронних структур, також забезпечується нашивкою в передній частині.
  • Палітра кольорів. Перевага надається характерним, універсальним кольорам, таким як зелений, блакитний, сірий. Вони асоціюються з охороною, а також є практичними та не маркими.
  • Міцність та надійність. Підбирається якісна тканина та фурнітура, яка буде не тільки зносостійкою та надійною, але й забезпечить комфортні умови для роботи співробітників.
  • Сезонність. Для кожного співробітника ЧОП необхідний зимовий та літній костюм, який захищатиметься від конкретних погодних умов.
  • Комплект повинен включати штани, футболку, куртку, головний убір, високе шкіряне взуття на міцній підошві. Необхідність у костюмі визначається індивідуально. Наявність власної майстерні у компанії "Спецназ" дозволяє реалізувати рішення з урахуванням усіх вимог організації.

При роботі на об'єктах з особливими мікрокліматичними або небезпечними умовами праці підбирається форма з просоченнями, яка не пропускатиме вологу, забруднення, пил, різні хімічні речовини. У деяких випадках застосовуються вогнетривкі костюми, а також комплекти, які захистять від кислот і лугів.

Магазин спецодягу для охорони "Спецназ" пропонує комплекти високої якості з індивідуальним дизайном. Доставка продукції виконується у всі міста України.

Вгору