Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Пн - пт: 9:00–17:00
 

0
Мій кошик

Зимові робочі куртки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Утеплені робочі куртки дозволяють без ризику переохолодження в холодну пору при низьких температурах виконувати свою роботу на відкритому повітрі, в складських неопалюваних і маловідпалюваних приміщеннях. При цьому відчувати себе цілком комфортно.

Залежно від поставлених завдань підбирається утеплена робоча куртка - легка флісова, або повноцінна зимова куртка, пошита з вітрозахисної тканини з водовідштовхувальним просоченням. Вони добре захищають взимку людини від вітру і води.

Такі куртки, як правило, мають багато функціональних кишень, вітрозахисні клапани на блискавці, утеплений капюшон і т. д.

Функції спецодягу для зими

  1. Зниження впливу вітру і низької температури на спину, груди, руки і шию, голову при наявності капюшона;
  2. Захист тіла від вологи;
  3. Хімічний захист при роботі з маслами, мастильними матеріалами, токсичними речовинами;
  4. Основна функція утепленого спецодягу-це захист тіла працівника. Конструкція і матеріали вибираються таким чином, щоб знизити можливість прямого доступу зовнішніх факторів до шкіри.

Кому підійдуть зимові робочі куртки

Представникам спеціальностей, які протягом довгого часу працюють на вулиці.

  • Заправник
  • Будівельник 
  • Різнороб
  • Охоронець
  • Металургам і представникам інших професій.

Наші переваги

Головна перевага - це ціна. Власне виробництво дозволяє нам самостійно коригувати вартість і робити її максимально привабливою для клієнта. При пошитті зимових курток ми використовуємо високоякісні матеріали від перевірених постачальників, в яких впевнені на всі сто, а також сучасне виробниче обладнання.

Весь зимовий спецодяг з нашого каталогу доставляється нами нашим клієнтам за вказаною адресою в мінімальні терміни по всій Україні. 

Де купити?

Всі варіанти утеплених зимових робочих курток ви можете знайти, придбати або замовити на нашому сайті. Робити замовлення зручніше, ніж в звичайному магазині. Просто виберіть відповідну куртку і розмір, а ми доставимо її за потрібною адресою. Ми працюємо як з оптовими покупцями, так і в роздрібній торгівлі. 

Зимовий спецодяг і робочі куртки оптом - один з основних напрямків нашої роботи. І ми точно знаємо, яку якість очікує отримати наш замовник. Тому до роботи залучаються тільки досвідчені фахівці, що працюють з кращими матеріалами та обладнанням. Щоб дізнатися подробиці про нашу роботу або оформити замовлення, ви можете зателефонувати за телефонним номером, вказаним на сайті.

Вгору