Додайте товари для порівняння
Графік роботи:

Пн - пт: 9:00–17:00
 

0
Мій кошик

Костюми зварювальника

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Вогнестійкий спецодяг в інтернет магазині

Працівникам, які постійно знаходяться в приміщенні з підвищеними температурами, потрібен вогнестійкий спецодяг. На виробництві, пов'язаному з вогнем, розплавленим металом або тепловим випромінюванням, велика ймовірність отримати опік. Вогнестійкі робочі костюми призначені для того, щоб убезпечити працюючого, щоб під час роботи він не отримав травму. 

Одяг виготовляється з міцного вогнетривкого матеріалу. Якщо раніше такі речі були не зручні в носінні, то зараз вони стали легше, комфортніше, в них легко працювати. Крім того, вогнестійкий одяг для роботи можна легко чистити, дрібні частинки металу або пилу не будуть дратувати шкіру. 

Купуючи вогнетривкий одяг, придбайте додатково шолом з маскою, каску. Так захист буде більш надійною, і шанс отримати виробничу травму знижується до мінімуму.

Види костюмів для зварювальних робіт

Залежно від призначення вогнестійкий одяг може бути таких видів:

  • брезентовий костюм зварника - легкий, дихаючий, надійно захищає від впливу вогню. При довгому впливі вогню на костюм він горить, тому його найкраще використовувати при короткочасних зварювальних роботах;
  • костюм шкіряний - відмінно захищає від металевої окалини. Через високу щільність в костюмі зварника для аргонового зварювання і напівавтоматичної може бути спекотно, тому на поверхні знаходиться спеціальна перфорація, що дозволяє тілу дихати;
  • замшевий костюм - матеріал просочений спеціальними розчинами, що захищають костюм від впливу вогню. Підходять для тривалої зварювальної роботи;
  • суцільноспілковий костюм - за своїми властивостями схожий на костюм зі шкіри, тому відмінно захищає шкіру від іскор;
  • куртка для зварника - використовується як доповнення до костюма в умовах особливо підвищених температур. Надійно захищає тіло з усіх боків, не важка, дозволяє шкірі дихати і не потіти, так само може бути з додатковими зручними кишенями.

Тому, вибираючи костюм або куртку, слід враховувати кілька параметрів: як довго, в якому приміщенні проводиться зварювальна робота.

Які вогнестійкі тканини використовують для пошиття одягу для зварника

При виборі тканини слід враховувати те, наскільки вона вогнетривка. Використовувана тканина повинна легко переносити навантаження у вигляді підвищених температур, не змінюючи своїх первинних характеристик.

Найчастіше зварювальний одяг виготовляється з брезенту. Такий матеріал просочується вогнетривкими, водовідштовхувальними засобами, що забезпечує довгий термін експлуатації. 

Спилок використовують як для виготовлення всього костюма, так і окремих його елементів. Підвищена щільність матеріалу збільшує опірність вогню, але при цьому одяг погано дихає. Цю проблему вирішують за допомогою перфорації.

Замшеві костюми не тільки виглядають презентабельно, протягом довгого часу не втрачають своїх якостей, але і мають високу вогнестійкість.

Арамідна тканина порівняно новий матеріал для спецодягу. Він відмінно захищає тіло від вогню, при тривалій експлуатації залишається в первісному вигляді.

Вгору